koszyk
Zamów

FAQ

 1. Skąd taki pomysł?
  Obecnie większość osób pracujących nie ma możliwości zakupu świeżych warzyw i owoców poza sklepami wielkopowierzchniowymi, czy dyskontami. Po południu w warzywniakach często brakuje już towaru lub jest mocno przebrany, a wcześniej nie mają możliwości zrobić zakupów ze względu na godziny pracy. Dostępne w dyskontach produkty nie charakteryzują się wysoką jakością, a już na pewno brakuje im smaku i zapachu. Dodatkowo są pakowane w tony szkodliwego dla nas wszystkich plastiku.
  Wychodząc na przeciw wymaganiom rynku oferujemy możliwość zamówienia gotowej skrzynki świeżych produktów od naszych polskich dostawców – produkty zapakowane w drewnianą skrzynkę, całkowicie wolne od plastikowych torebek, czy worków. Taka forma sprzedaży daje również dodatkowy plus – klient ma możliwość spróbowania produktów, których sam być może nie kupiłby w sklepie. Dodatkowy komfort zapewnia możliwość zrobienia zamówienia poprzez sklep internetowy.
 2. Co znajdę w skrzynce?
  W skrzynce znajdziesz świeże warzywa i owoce. Jej zawartość różni się w zależności od pory roku – dostarczamy te warzywa i owoce, które aktualnie są dostępne u naszych dostawców. 
  Pamiętaj, że do zakupu skrzynki doliczana jest kaucja zwrotna od 10 do 20 zł.
 3. Czy mam wpływ na zawartość mojej skrzynki?
  Dostarczamy skrzynkę jako gotowy produkt, co oznacza, że nie możesz zmienić jej głównej zawartości. Możesz natomiast dobrać do niej produkty dodatkowe, takie jak soki naturalne, miody…
 4. Jak odbiorę moje zamówienie?
  Twoje zamówienie zostanie dostarczymy bezpośrednio do Twojego miejsca pracy.
  Jeżeli nie ma go jeszcze na naszej liście – skontaktuj się z nami.
 5. Czy mogę zamówić wybrane warzywa i owoce?
  Tak, dostarczamy też różne warzywa i owoce w hurtowych ilościach. Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Sklep online”.
 6. Z kim współpracujecie?
  Nasi dostawcy to głównie lokalni rolnicy. Współpracujemy również z importerami warzyw i owoców, aby zapewnić dostępność tych produktów, które nie występują w Polsce.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, od godziny 9:00 do 18:00. Możecie Państwo napisać również do nas maila lub skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie.
emailbiuro@panskrzynka.pl
facebookFacebook
linkedinLinkedIn
mapPan Skrzynka Jacek Jankiewicz ul. Miłostowska 38/5 51-315 Wrocław